Označeno štítky: , ,

Aktuálně je na stránce zobrazeno 64 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #13879
      admin
      Správce

      5Chcete pomoci druhým a poradit jim s jídelníčkem, po kterém se nehubne a nezvrací? Chcete se pochlubit se svým úspěchem ve stravování?

    • #14226
      katjuska
      Účastník

      hallo?

    • #14227
      Michelle
      Účastník

      To se nedělá, takový nečekaný změny labilním holkám 😀

    • #14228
      katjuska
      Účastník

      čumim, jak péro z gauče:D

    • #14229
      katjuska
      Účastník

      teď nevím, co prudce inteligentního jsem chtěla napsat, ale třeba je to dobře

    • #14235
      lucinda_ru
      Účastník

      Tak jo,
      já přidám premiérově první jídelníček 😀

      Sn-bílý jogurt, cereálie dobrá vláknina, banán, 50 gr směsi semínek a ořechů
      Sv- kapučíno, mrkvovo-ovesný koláček
      Ob-česnečka se sýrem, kuřecí plátek na bylinkách s kuskusem, 1/2avokáda, ředvičková salsa, kousek čoko
      Sv- 2/2 avokáda, tvaroh, ananas, směs semínek, hořká čoko
      Ve- 2 chlebíky, pomazánka z pečené zeleniny na česneku, lučina, zelenina

      Hezkou neděli!

    • #14241
      Rybka
      Účastník

      ahoj holky, taky zdravím, to teda taky zírám:-)

    • #14242
      Rybka
      Účastník

      sn-bílý jogurt, ovocné musli
      ob-bramborová polévka se zeleninou, pečené kuře, brambory, zelenin. salát
      po obědě 2 sušenky
      sv-jablko, malá Kinder čokoládka, 2 nějaké celozrnné placičky z pekařství
      več-tmavý rohlík, krajíc chleba+ Flora, Eidam, Vysočina, pár cherry rajčátek

      • #14243
        avanu
        Účastník

        ..že by Petra H.? 😉

      • #14244
        Rybka
        Účastník

        to jsem tak poznat? 🙂 No, když už jsem se musela znovu registrovat, zvolila jsem možnost přezdívky bez jména, ale koukám, že je mi to asi na nic:-(

      • #14350
        bounty
        Účastník

        Peti ty jíš tolik let pořád stejně 😀 To není možný. Já jsem zase zpět, neúspěšně bojuju s bulimií, ale asi si mě pamatovat nebudeš. Bulimie už asi 11 let. Přestávka 2,5 roku, od té doby v tom zase frčím. A musím se vyléčit, poněvadž mám malou dcerku.

    • #14245
      faira
      Účastník

      Halo halo??

    • #14246
      faira
      Účastník

      Uff to jsou změny…

    • #14247
      Bila vlcice
      Účastník

      Cauky holky, tak jsem tu uz taky…. 🙂 (xfalg00)

    • #14248
      Bila vlcice
      Účastník

      Moc se mi to tu zatim nelibi….

    • #14249
      Bila vlcice
      Účastník

      Sn: ovesna kase s hrsti rozinek
      Sv: zeleninova polevka s rapikatym celerem
      O: panenka v listovem teste a slanine, americke brambory, restovane lusky, jogurtovy dip
      Sv: maslovy krem s par cukrarskymi piskoty (zbyl mi z peceni)
      V: misa salatu, chleba se syrem, par venecku s kremem

    • #14250
      tokki
      Účastník

      co to tady je??? O.o my v tom dělají bordel a vůbec se mi to nelíbí!!! 😀

    • #14251
      tokki
      Účastník

      ok takže beru to jako nový začátek, po víc jak 3 týdnech jsem se poprvé nepřejedla takže mám co přidat
      snídaně: chleba, palouček, ředkvičky
      oběd: brambory, robi nudličky s česnekem, cibulkou a špenátem
      svačina: velký kus tvarohového dortu
      večeře: dvě topinky, tvarohová svačinka a zelenina

    • #14252
      adel
      Účastník

      Ahoj holky :-), teda tohle se mi také nějak nelíbí

    • #14253
      annna
      Účastník

      Pro mě taky nějaký divný….
      A neumím to ani odeslat:-)

    • #14255
      Kristyna14
      Účastník

      To je ale změna šílená, to jsem já, musela jsem zvolit podobné jméno

    • #14256
      Kristyna14
      Účastník

      Se to řadí dolů, že ? Nové příspěvky, nevím, proč jsem se nemohla přihlásit jako dříve, jsem jak Alenka v říši divů, je tu někdo ? Dá se změnit heslo ? Já ho mám neskutečně složité

    • #14257
      Kristyna14
      Účastník

      :-O

    • #14258
      barborka
      Účastník

      čau holčiny 🙂 to je mazec toto.. zatím mi to přijde dosti nepřehledné 🙂

      adel : chtěla si se mě na něco zeptat, psala jsem Ti mailík, ale ještě ses na nic nezeptala 🙂

      • #14260
        Kristyna14
        Účastník

        barborka, ahoj ale funguje hrůza já si to nastavila blbec tak že mi to chodí i na mobil, no to nějak budu muset vyřeši, Tys mi přišla reakcí na mobil, no to je děs. Ale historie jestli tu bude no nikdo neví, že ?

      • #14274
        adel
        Účastník

        Ahoj barborko, mailík jsem ti už posílala před pár dny, nedošel?

    • #14261
      barborka
      Účastník

      myslim ze při vstupu do tohodle nového byla věta: historii bohužel nebylo mozne zachovat

      • #14262
        Kristyna14
        Účastník

        Tak já to vážně nezkoumala, ale potřebuji, aby mi veškeré příspěvky nechodily na mobil

    • #14263
      Kristyna14
      Účastník

      Už nebudou, jsem to ale zmatkář, ty obrázkové smajlík děláte asi z mobilu že ? Mně nejdou tady…

    • #14264
      Lenka
      Účastník

      Takhle to dopadne když ve škole nedáváte pozor…nehezký, nepovedený, nedomyšlený a nepřehledný…jako ukázka špatné práce pro polygrafické a grafické školy,ideální!
      jinak za dnešek tři kapačky a miska čirého kuřecího vývaru, žádný nadšení teda
      po dvou dnech ve špitále propuštěna na revers, mám za sebou gastorendoskopii, kolonoskopii, tři ultrazvuky, za poslední tři dny jsem spadla na 49kg, do dosavadní nejnižší váhy coby kamenem dohodil a furt nejsem schopná v sobě udržet jídlo. Tak tedy nevim co se bude dít dál… :-/

    • #14265
      avanu
      Účastník

      Lenka: další doma nespostradatelná, unuděná nemocničním prostředím,.. Nechápu proč sabotujete léčbu a pak se tu hroutíte. Stojí to za to?

      • #14270
        Lenka
        Účastník

        avanu: prosím tebe… mám doma dvě malé děti a 20 koní, muž pryč a žádnej příbuznej co by se mi o ty hladový krky mohl přijet starat… nemůžu si dovolit ležet 14 dní ve špitálu kvůli třem kapačkám a půl hodině běhání po vyšetřeních, když jsem schopná kvůli tomu denně do toho špitálu zajet 😉 Tak ze mě nedělej sabotéra léčby, tím spíš když zatím nikdo neví co vlastně léčit 😉

    • #14266
      faira
      Účastník

      Ach jo, kdo tohle vymyslel :-(((

    • #14267
      avanu
      Účastník

      ..že? Nebo spíš nedomyslel?

    • #14269
      faira
      Účastník

      …. :)))

    • #14271
      adelajda
      Účastník

      také mi to tu přijde hodně nepřehledné a prostě horší!!!

    • #14272
      Rybka
      Účastník

      Dobré ránko všem, taky se mi to tu nelíbí, tak si říkám, že je to pro mě konečně výzva k tomu, abych sem konečně přestala psát, kdo má na mě kontakt, klidně se někdy ozvěte, občas sem možná nakouknu, ale jinak se mějte všichni krásně a ať se vám daří vše, jak si přejete:-)

    • #14273
      Ivanax
      Účastník

      Bych řekla, že jim to financují Evropské fondy 🙁 Podle toho to vypadá, to se zas někdo napakoval – za takovou práci….
      Možná bychom se mohli přesunout někam jinam…

    • #14275
      Michelle
      Účastník

      Co na fb? Kdo se bojí o soukromí, může si zařídit anonymní profil bez fotky, místo jména třeba přezdívku pod kterou ho známe.

    • #14276
      adelajda
      Účastník

      Michelle: také bych byla pro FB, tohle je hodně nepovedený omyl!!!

    • #14278
      Michelle
      Účastník

      Tak já založím skupinu, jak to mám nazvat?

    • #14279
      katjuska
      Účastník

      ho, tak to se s vámi asi taky definitivně rozloučím, FB je pro mě zlo:D

    • #14280
      Ivanax
      Účastník

      Co třeba http://www.diskuzak.cz nebo http://www.mageo.cz? Diskuse by měla fungovat podobně jako na idealnim. Škoda, tady to bylo fakt dobrý a hezký, měli to dobře udělané. Líbilo se mi tady. Ale tohle je děs běs.

    • #14281
      annna
      Účastník

      Asi to byl záměr:-) Vymazat historii….znepřehlednit to co nejvíce a „pokec“ je vyřešen:-) Už žádné žádosti o blokaci, už žádné dohadování…rozprášit starou „uzavřenou“ skupinu, která se už znala i skutečnými jmény a měla přehled o „historii“ ostatních nicků…Možná šance pro nováčky…možná přesunutí pozornosti z pokecu na informace o nemoci, o jídelníčcích, na odborné články…apod.
      Pro mě je to nepřehledné….přemýšlet kdo je kdo (pokud si změnil nick) se mi nechce…už mi chybí mozková kapacita….Heslo si vživotě nezapamatuju(všechny ty Piny, Puky,rodná čísla a telefoní čísla, čísla bankovních účtů, zámky mobilu)…je toho tolik a hrabat se stále s papírkem…..Takže přeju šťastné chvíle, zdravý rozum…a hlavně!! Svůj život a cestu , po které jdete si VOLÍTE samy. Okolí vám v ní může pomoci, nebo naopak ji znepříjemnit…ale volba a kroky jsou jenom VAŠE!!!!!

    • #14282
      faira
      Účastník

      Já na FB taky nechodím..ach jo…:((

    • #14283
      Ivanax
      Účastník

      Tak třeba to ještě vrátí na původní stav. Toto je fakt blbost a i informace se tady hledají blbě.

    • #14284
      Michelle
      Účastník

      Však to nemusí být fb, to byl jen návrh 🙂 Mrkněte na ty dva odkazy od Ivanax (kdo sakra jsi? :-D)

    • #14285
      katjuska
      Účastník

      Nedostatky snad časem odstraní, současnost je nepřehledná asi i pro nováčky.
      Ono to zas na druhou stranu asi není pro někoho úplně na škodu, třeba mu „osamostatnění“ jen pomůže. A pro mě stejně za nějakou chvíli začne další životní level a starosti budou úplně jiné, tak čím dřív si zvyknu nerejt do lidí, tím asi líp:D

    • #14286
      faira
      Účastník

      katjusko, že by mimčo? 🙂
      michell: ta zvědavost,vid 🙂 Ale taky by mě to zajímalo 🙂

    • #14287
      liz
      Účastník

      Tak tohle je síla….
      po X letech se někdo rozhoupal, aby udělal inovaci designu – ale naprosto zabil obsah…

      Takže si to shrňmě:
      – ještě nikdy jsem se nesetkala s tím, že by při obnově / updatu stránky došlo k PROMAZÁNÍ databáze a například naprostém smazání uživatelů…. to je naprosto trestuhodný…. nejen že to bude dělat zmatky když si pak někdo třeba zřídí profil pod jménem někoho jiného, ale i vůbec čas pro novou registraci

      – tohle forum je snad vtip… něco tak šílenýho a nepřehlednýho a teď si představte až tady toho bude víc

      Takže ano, stránky vypadají líp (ale to neberu, beztak je to celé obšlahnutá šablona WordPressu), ale naprosto nevyhovující. vidím, že asi po těch možná 8 letech definitivně s tímto portálem končím…

    • #14288
      liz
      Účastník

      Jinak to zasílání upozornění atd. svědčí jen o tom, že tento modul není vůbec určený jako diskuzní forum, ale jako návštěvní kniha, čili je v tomto směru maximálně nepřátelský a nepoužitelný, přitom je to o to tristnější, že dnes existují volně dostpuná řešení diskuzí zdarma, která se velmi snadno implementujjí na server, což třeba před těmi dávnými lety, kdy vznikala původní verze nebylo a přitom to bylo lepší… podivejte se vážený admine jak vypadají fora…

    • #14289
      Iva
      Účastník

      Já jsem se kdysi setkala s tím, že se rušil diskusní server http://www.blabla.cz a převáděl se na http://www.rande.cz. Což bylo nepříjemné, ale uživatelé byli převedeni a pro zájemce admin stáhl nějaký archiv diskuse a poslal do mailu. Přece jen tam člověk píše mnohdy i hodně let, tak uvítá, když má archiv diskuse, která ho zajímá. Jenže tady na to admin sere od začátku, nechápu, že se začátku zaštiťují odbornými kruhy…

    • #14290
      liz
      Účastník

      vymazala se komplet databáze příspěvků, komplet profily a místo diskuze se udělala návštěvní kniha, už se těšim až tady budou ty tisíce příspěvků, jak to bude krásně přehledné…. ježiš to snad ani neni možný že tohle někdo vytvoří… to je návštěvní kniha ne diskuze! Přitom na netu jsou krásné volně dostupné skripty pro integraci diskuze, včetně možností odpovědí, vnořených odpovědí, třídění do místností atd… tohle je zlej sen

    • #14291
      tokki
      Účastník

      bože tady je to na ho*no… nemluvím sprostě ale toto mě štve, nepřehledné a navíc tu polovina věcí ani nefunguje… to už to mohli rovnou zrušit celé než po*rat celou webovou stránku…

    • #14292
      Bila vlcice
      Účastník

      Holky ja myslim, ze si na to zvykneme.

    • #14295
      liz
      Účastník

      to jsem zvědavá, až tu bude víc příspěvků… to budete točit kolečkem myši ještě do druhýho dne 😀

    • #14296
      Kristyna14
      Účastník

      Je to šílené, souhlasím se všemi, kdybyste se někam přestěhovali, tak dejte prosím adresu. Pár lidí se poznáme, že, ale nikomu se nechce pořádně psát, já to čtu po dni a jen pár příspěvku. Lenku jsem poznala viz koně, že je to leniška. Ale zapomně jsem, kdo je bílá vrána ?

    • #14297
      Kristyna14
      Účastník

      To je divné, že jsem se zařadila před Kuli. Anno, u jména vpravo je profil a když na to klidneš, tak jen 2x napíšeš nové heslo a tak ho změníš.

    • #14298
      Michelle
      Účastník

      Máš pravdu Liz. Už teď mě sere to řazení příspěvků pod sebe. Co až jich tu budou tisíce? Jak ta stránka bude dlouhá, když se to řadí na jednu? Na změnu si člověk zvykne i když je to ze začátku nepříjemné. Ale ne na takovouhle nesmyslnou změnu.

    • #14299
      pavlinka
      Účastník

      Ahoj holky, potřebovala bych zhodnotit stávající jídelák, měl by to být asi udržovák

      S: Jogurt, dalamánek, pár cherry rajčat
      Sv: muslityčinka s čoko, mrkev
      O: vývar se zeleninou a zavářkou, kuřecí plátek v leču, brambory, zeleninový salát (špenát, okurka, rajče, řapíkatý celer, balzamiko ocet)
      – kafe, kousek čokolády
      Sv: jogurt, jablko
      V: kornspitz, flora, parmezán, zeleninový salát
      – vinný skřik, pár křupek

    • #14300
      pavlinka
      Účastník

      No tak hlavu vzhůru, vždyť jenom změnili vzhled stránky na pokecu na netu, nic jiného se neděje:) Prostě změna no

    • #14301
      Kristyna14
      Účastník

      Jj tohle nemá logiku 🙁

    • #14302
      adel
      Účastník

      Barborko: psala jsem ti na mail, snad už to došlo

    • #14303
      Ivanax
      Účastník

      Ještě by možná stál za úvahu http://www.help24.cz.

    • #14305
      Lenka
      Účastník

      Tak jo, štve mě tu to…
      tady je odkaz na fb https://www.facebook.com/pages/Pokec-idealnicz/1424420534484915 snad to půjde… kdo chce může zablokovat profi,nebo si vytvoriř fb profil jen kvůli pokecu a přesunout se tam 😉
      popřípadě zřiďtě fórum jinde, protože tohle je hnus velebnosti!

    • #14306
      Ivanax
      Účastník

      Tak jsem si klikla na informace o Anorexii a tam reklama na nějaký přípravek Nidore, podle kterého jakási pipka zhubla na 47 kg a hubne dál… Tak to je fakt síla. Hlavně že tady píšou o informacích s odbornou garancí 🙁

    • #14325
      Annika
      Účastník

      No tak tohle se soudruhům nepovedlo. Zaprvé wordpress, zadruhé by bývalo bylo vhodné dát hned na začátek, že starý usernames nefungujou a fungovat nebudou, protože obsahujou nabodeníčka, mezery a podobný neřád, a zatřetí, už ta logika, že je tu odpovědní okno na dně nekonečně dlouhé obrazovky, ale nikoli úplně na dně, anóbrž nad opuchlým zápatím, takže aby ho člověk hledal kdovíkde, kdovíjak.
      Nedělal to náhodou Radek Hulán?

    • #14326
      Michelle
      Účastník
    • #14338
      faira
      Účastník

      lenullko, je mi líto, že jsi ztratila práci. Co ted budeš dělat? A třeba se to tady zase rozjede…uvidíme…drž se!!

    • #14351
      bounty
      Účastník

      Prosím o pomoc s jídelníčkem. Nebo vůbec asi se vším, protože se plácám v bulimii. V posledních týdnech se to rozjelo a jsem opravdu nešťastná. Zvracím několikrát denně. A to jím dost velké porce. Jenomže najednou uzobnu zbytek jídla po malé a už se to veze, sním všechno možné na co přijdu a zvracím a pak zase jím, abych neměla hlad a pak toho lituju, tak zase zvracím a tak se to opakuje třeba 4 x. Dnes už 3 x.
      Ráno mám ovesnou kaši (60 g vloček uvařených napůl v mléce a napůl ve vodě) + třeba jablko nebo teď aktuálně jahody (cca 100 g), k tomu káva s mlékem.
      Sv. většinou káva s mlékem (záleží, kolik času zbývá do oběda) + jogurt bílý.
      Oběd: 60 g rýže + 120 g masa, trocha oleje, zelenina + káva s mlékem (veliká) – a tady se mi začne rozjíždět bulimický záchvat, protože si dám třeba zmrzlinový kornout, ale pak toho lituju a vím, že půjdu zvracet, takže sežeru na co přijdu a valí to takhle dál.
      Svačina: kaše z 40 g vloček + 100 ml mléka nebo kaiserka s máslem a eidamem, malá káva s mlékem.
      Večeře: zeleninový salát, 50 g těstovin/rýže/jáhel/pohanky + 150 g cottage + lžička oleje do salátu.
      Večeře 2 – např. půl vaničky odtučněného tvarohu smíchaného se lžící kysané smetany + trošku ořechů.
      Nesladím ničím. A nepotřebuju ani hubnout ani přibírat. Chci si jen udržet současnou hmotnost, ale hlavně chci přestat zvracet, protože mám strašně depresivní chvíle. Nebýt dcerky, tak si snad něco udělám. Prostě se mi úplně zatmí před očima a nejsem schopna normálně fungovat, nenávidím všechno, nic mě nebaví, nejsem schopná jít ani ven, protože jsem doma upoutaná kvůli jídlu. Chci z toho bludného kruhu ven. K doktorům nemůžu, protože bych nesehnala hlídání a nikdo by z mých příbuzných neměl pro moji nemoc pochopení.

    • #14407
      Anna21
      Účastník

      Ahoj holky

    • #14410
      content
      Účastník

      Ahoj,
      jsem tu nová.
      Překvapuje mne,jak je tohle forum a celkově tyhle webové stránky jeden velký zmatek (?!),tak doufám,že můj dotaz nezanikne…
      Ale k tématu 😉 : Je tu někdo z vás,kdo se stravuje vegansky/vegetariánsky/ a nebo někdo kdo preferuje velký podíl syrové potravy(tzv. vitarián,raw vegan)? Ráda bych s ním sdílela zkušenosti,protože právě tehle alternativní životní styl mi pomohl najít cestu k jídlu….
      Co si o veganství myslíte?
      Děkuji za odpovedi a ať se d aří.

    • #14293
      Kuli
      Účastník

      nechápu…je to tu pěknej hnus.. :O(… konec ideální….. už není ideální…

      • Odpověď byla upravena před 9 roky a 10 měsíci uživatelem Kuli.
    • #14336
      lenullka
      Účastník

      tak ode mne máte pokoj
      ztratila jsem kvůli tomu všemu práci s veřejnou potupou neschopnosti a přístup na facebook nemám – chce lepší \pc\ já jsem ráda že jsem na netu
      takže pa
      je mi to líto pomáhaly jste mi jídelníčky i pokecem
      jinak bych dávno skončila se vsím
      tak pa a držte se

    • #14352
      bounty
      Účastník

      Ještě chci dodat, že jsem si hodně zdemolovala metabolismus (před 12 lety jsem trpěla anorexií a k tomu se mi přidala bulimie). V roce 2009 jsem přestala ze dne na den zvracet, to mi vydrželo 2,5 roku a pak se to zase vrátilo). Pak jsem jako zázrakem otěhotněla, porodila zdravou holčičku, záchvaty přicházely jenom sporadicky, ale půl roku po porodu jsem začala zvracet každý den nebo obden a v posledních dnech to je hrozné, doslova). Když začnu víc jíst, tak budu přibírat a to fakt nechci. Teď mám hmotnost 53 kg/165 cm. Cvičím asi 3 x týdně půl hoďky, jinak dost chodím a lítám kolem malé a kolem zahrady.

    • #14339
      faira
      Účastník

      lenullko, je mi líto, že jsi ztratila práci. Co ted budeš dělat? A třeba se to tady zase rozjede…uvidíme…drž se!!

    • #14340
      lenullka
      Účastník

      neco jsem provedla z roztekanosti teda spíš neudelala

      je to tu des nerozjede, ale na facebook proste přístup nemám- chce moc operační pameti a sekne se většinou ani nenaběhne
      možná poku se vrátí někdo sem popř. najdou neco jiného
      tak jo pa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 64 vláken odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.