Označeno štítky: 

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
 • Autor
  Příspěvky
  • #13852
   admin
   Správce

   O těchto stránkáchVaše nápady, připomínky, tipy na vylepšení těchto stránek – zprávy pro admina.

  • #14194
   admin
   Správce

   Zdravím všechny,
   spouštíme novou verzi portálu, která určitě nebude dokonalá. Pokud narazíte na nějakou chybu, pište to prosím sem, budeme se snažit vše co nejdříve opravit.
   Něco ale bude jinak, nejde nám o věrnou kopii stránek, které fungovaly už více než 12 let a z hlediska údržby a dalšího vývoje si už vyžadovaly razantní změnu.
   Nový redakční systém umožní větší flexibilitu a rychlejší inovace.

  • #14259
   Ivanax
   Účastník

   Prosím, je někde možné stáhnout archiv předchozích diskusí? Je docela nepříjemné, když léta někde píšeme a pak se nemůžeme ani podívat na historii… Je to dost užitečné, že vidíme svůj vývoj atd.

  • #14268
   faira
   Účastník

   Dobrý den,
   bylo by možné, aby místnosti, které jsou ten den aktivní, byly nějak označené? Takhle se musí místnosti proklikávat,aby se zjistilo, jestli tam někdo psal.

  • #14277
   adelajda
   Účastník

   Dobrý den,
   chápu, že stále ve všem dochází k inovacím, ale tady mi přišlo, že to je o hodně kroků zpět, forum je nepřehledné, jak píše faira, místnostmi se musí proklikávat, pokud opomenu rušivé reklamy…možná ten krok zpět měl být proto, aby se dívky, ženy odpoutaly od veřejných diskuzích a vydaly se hledat pomoc jinam? Uniká mi smysl změny 🙁

  • #14312
   avanu
   Účastník

   Myslím, že mnohým z nás byla diskuze přínosem.. Škoda tohoto nešťastného kroku :-((

  • #14316
   faira
   Účastník

   A odpověď od admina žádná…:((

  • #14324
   katjuska
   Účastník

   Dobrý den, myslím, že nový pokec jako pokec příliš nefunguje, je to spíš návštěvní kniha, kde se řadí nové příspěvky na konec stránky. Lidi můžou být rádi, že sem od té změny nikdo nepíše, protože sjíždění na konec stránky by bylo v opačném případě nekonečné a přispívání nemožné. Asi by taky nebylo na škodu zamyslet se nad tím, co vše na nových stránkách pustíte do éteru. Informace o 47kg vážící Angelině Jolie a pilulkách, po kterých člověk nemá hlad a bude po nich konečně hubený, in a šťastný člověk, by na stránkách, které se věnují poruchám příjmu potravy asi být opravdu nemusely, do očí bijící je to o to víc, když si člověk přečte pravidla pokecu. Vím, že dokáže být časově náročné starat se o chod stránek a vyhovět všem (a někdy neopodstatněným) přípomínkám, ale věřím, že pokud chcete, aby stránky nějakým způsobem fungovaly a byly něčemu nápomocné, časem nedostatky vyřešíte, jinak některé funkce stránek postrádají smysl a odborná záštita je pak spíš (bohužel) úsměvná. Přeji ať se daří.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
 • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.