#14369
Beruska123
Účastník

Jídelníček jsem si napsala z věcí, které mám doma, abych nemusela chodit nakupovat a zbytečně si nekupovala věci, které potom ihned všechny sním 🙁
Ale dneska jsem to už zase nevydržela, ach jo. Je mi ze sebe na nic…Včera jsem se dojídala po večeři těstovinama (300g) , to ještě beru, ale sladkosti, to je fakt špatně. Dokud si to sladké, o kterém vím nevezmu, tak na něj musím myslet, je to fakt děsné!

Počítat kalorie nebo tak, na to jsem moc líná, já se raději nekoukám, nechci to vědět, to by snad bylo ještě horší. Snažím se si kupovat zdravější věci, to však neplatí u sladkostí. Ty jsou stejně všechny špatné. Takže je to jedno jestli si dám suchou sušenku a nebo oříškovou čokoládu. Jasně, kalorický rozdíl tam je, ale zase si na tom nepochutnám a potom se stejně dojím něčím lepším.

Ale jestli je na internetu něco jídelníček na celý den, že si tam zadáš jídlo co chceš jíst a ono ti to všechno spočítá, tak to by se mi líbilo. Myslím, že jsem jednou takové stránky objevila, ale už si to nepamatuju 🙁