#14320
kavetka
Účastník

To se musím jedině podívat, jestli bych něco nenašla ve Tvém okolí. Tam ale přímo nikoho neznám. Já jsem od Chrudimi, Čáslav atd…Kdybych něco zjistila, tak dám vědět. Já jsem začala bulimií (měla jsem přes 60 kg při 150 cm), Zvracela jsem, přejídala se… Lékařka mi už v té době nabízela léčbu v lázních a dostala jsem antidepresiva. Potom se to trochu uklidnilo kolem porodu syna (dnes je mu osm let). Potom to bylo vcelku v pohodě. bydleli jsme od rodičů. Asi před čtyřma rokama jsme se přestěhovali do Ronova k rodičům ( a vzhledem ke komplikovanému vztahu s matkou – taky asi mimo jiné) se to rapidně zhoršilo. Začala jsem pozvolna hubnout až na nynější váhu, kdy mi v lázních navážili 38,4kg. Vím, že musím zabojovat – už kvůli synovi, ale i tady je to pro mě hodně těžké. Urputně se bráním přibrat a mám stále až panický strach z tloušťky. Jinak s kolapsem jsem už taky byla na infuzích a mám anemii na kterou beru železo. Kdybych něco zjistila a mohla Ti někoho doporučit, dám určitě vědět. Mám se zkusit zeptat i tady? Mají tady celkem přehled o lékařích – kde jaký působí….K.