Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #13885
      admin
      Správce

      2Zde se můžete poděli o své zkušenosti s mentální bulimií – u sebe, svých blízkých či ve svém okolí.

    • #14334
      Baru
      Účastník

      Ahoj holky, všechny Vás zdravím a mám na Vás žádost. Jsem studentka psychologie a píšu práci na téma Sexualita při poruchách příjmu potravy. Byl by někdo z Vás ochotný odpovědět na mé otázky? Text bude sloužit pouze jako práce do předmětu Psychologie sexuality, která se vyučuje na katedře psychologie FSS MU. Vedoucí kurzu a tudíž jediný člvěk, který bude práci číst je psychoterapeutka sexuologického oddělení FN Brno a všechno je samozřejmě anonymní. Budu ráda, když se ozvete na můj mail barborakrejci@seznam.cz.

    • #14393
      katerinavaluchova
      Účastník

      Ahoj holky, jmenuji se Kateřina Valuchová a jsem studentka gymnázia J. V. Jirsíka v Č. Budějovicích. Chtěla bych se zeptat, jestli by nějaká z vás měla chuť odpovědět na mé otázky do Středoškolské odborné činnosti na téma Ideál ženské krásy na které nyní (ve 3. a 4. ročníku) pracuji. Vše je samozřejmě anonymní a dostane do rukou pouze mych a nekolika málo odborníků. Mnohokrát děkuji za jakoukoli odpověď, neváhejte mě kontaktovat na katerina.valuchova@gmail.com

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.