#14450
Zkratka
Účastník

Ahoj holky!
Ten Jeseník mě docela navnadil. Plácám se v bulimii sice už sakra dlouho, ale pořád ji mám svým způsobem pod kontrolou (nejsem žádná psychická ani fyzická troska), ale něco s tím fakt dělat musím a hlavně chci. Chodila jsem k psycholožce, ale přistihla jsem se, že ji i sebe přesvědčuji, že je to vlastně v poho a nic mi to nedávalo. Do léčebny rozhodně nechci (chodím do práce, takže nějakej měsíc out nepřipadá v úvahu), ale už dlouho pokukuji po něčem, kam bych vypadla, pracovala na sobě po vedením (hezky dobrovolně, pohoda, relax….).Tak jsem jukla na ten Jeseník a napsala panu doktorovi Kubánkovi a tradáááá ,,Je možný i pobyt se samotnou dg. poruchy příjmu potravy, ale v tomto případě jen, když projevy nejsou moc těžké. Režim je totiž zcela otevřený a volný, je možná jen omezená kontrola příjmu potravy a váhy. Navíc spousta aktivit je fyzických, které by klienti s BMI pod 18 nezvládali. Je ale možná individuální i skupinová psychoterapie, relaxace a další procedury, z kterých mají profit i klienti s PPP. ,, Takže asi si naplánuji tak týden 2 v lázních…. Bude to vlastně dovča, s relaxem a bude tam někdo, s kým o tom budu moci mluvit, kdo mi poradí s jídlem……….. Nepotřebuji žádné odborné léčení (myslím, že každá z nás o těch problémech proč,jak škodí, jak přesat…) ví víc, než kdejaký doktor. Potřebuji, abych si už sama řekla dost a přepla něco v hlavě……. Takže Vám pak pisnu, jaké to bylo 😉