#14413
DarinaB
Účastník

Ahoj, holky

už před několika měsíci jsem tady psala jako někdo, kdo si dlouhých 8 let procházel poruchou příjmu potravy s tím, že bych ráda dala dohromady alespoň pár holek, které by se rády setkávaly v Olomouci. Tady je totiž smutný nedostatek péče nabízené dívkám trpícím PPP. Pár dívek, možná taky některá z vás tady, se mi ozvalo s tím, že by o takové setkávání měly zájem. Tehdy jsem chtěla počkat, až za sebou budu mít státnice a všechny děsivé věci kolem, takže jsem celou věc odložila. Proto píšu znovu teď. Kdyby se tady našla některá z Vás, která by uvítala partu holek s podobným problémem, bezpečný prostor pro sdílení a třeba i pomoc, budu ráda, když zareagujete. Sama se teď s odstupem, jako budoucí psycholog dívám na celou věc jinak. Když jsem sama PPP trpěla, jediná pomoc, o kterou bych možná stála byla právě takováhle. Ze strany někoho, kdo zná ten pocit „mít PPP“. Jenže taková možnost nikde kolem mě nebyla. Vzhledem k tomu, že v Olomouci nepůsobí ani o.s. Anabelll, myslím, že je tohle fajn způsob, jak najít pomoc. A dokonce tam, kde je podložená kromě učebnicových definic i vlastní zkušeností. Mějte se hezky a já budu doufat, že některou z vás třeba můj dlouhatánský vzkaz zaujme. Ahoj, Darča 🙂