#14367
Beruska123
Účastník

Ahoj Pawlo,
8 kg za měsíc je fakt hodně 🙁 Já jsem celkově, co mě to trápí asi 2 roky přibrala 10 kg a nemůžu se na sebe vůbec dívat. Vím, že nadváhu nemám, ale pořád si pamatuju, jak jsem vypadala předtím 🙁
Tento týden jsem si zkusila napsat jídelníček a pojedu podle něho, ale musím přiznat, že to nutkání je úplně hrozné. Třeba snídaně. Většinou nesnídám, protože je mi dopoledne ještě špatně od včerejšího večera, ale když potom začnu jíst, je strašné umění přestat.
Minulý týden jsem se přejedla už na snídani (a nebylo to poprvé), prostě jsem si se snídaní zároveň dala oběd i svačinu, možná i večeři. Potom nejím až do večera a večer si chci dát něco normálního malého a stane se to znovu.

Chtěla jsem se vás holky zeptat, jestli se přejídáte taky jenom když jste sami a nikdo o tom neví nebo klidně v něčí přítomnosti? Mě je hrozně nepříjemné společné stolování. Vyhýbám se tomu a raději si jídlo odnáším do svého pokoje, ale na druhou stranu vím, že je to špatně.
Ale stejně když sním jídlo s ostatními, tak potom honem hledám další a další sladkosti.