#14365
Beruska123
Účastník

Ahoj Kristo,
koukala jsem na tvůj blok, ale bohužel můj problém je jiný. Ty se přejídáš kvůli tomu, že hladovíš a snažíš se zhubnout, omdléváš hlady a potom je logické, že se přejíš. Doplňuješ si tak energii za jídlo, které bys stejně snědla, ale ne najednou.
Já se však přejídám jen tak, i několikrát denně. Jakmile začnu jíst, tak nemůžu přestat. A je mi skoro jedno co. Hlavně teda sladké. Takhle už se to táhne skoro celý rok, za rok jsem přibrala 6 kg a jsem naprosto zhnusená sama ze sebe, že nemám žádnou vůli. A hlavně to nepřestává. Kalhoty, které mi byly před dvěma týdny už zase neobléknu. Mám za rok 2 velikosti větší oblečení. O víkendu jsem šla do své skříně a 3/4 věcí vyházela, protože už nic z toho neobleču :-/ Moc bych to chtěla zhodit zpátky a mít zase hezkou postavu jako dříve, ale nevím..raději se najím než nejím 🙁
Myslím, že se jídlem prostě uklidňuju když mám stres nebo nevím co dělat. Nejhorší je to, když sedím u PC nebo už mám zažité takové situace, že to chci :-/
A musím říct, že když se přejím a je mi špatně, tak nikdy nezvracím, k tomu mám odpor.